Перейти к публикации

Okno

халявные товары с алика

Рекомендованные сообщения

В этой теме я хотел рассказать о том как наёбывать китайцев и получать товар бесплатно.
1) Находим магазин китайца с маленьким рейтингом или что бы он продавал подделку разных брендов.
2) Пишем ему текст который я оставлю ниже . Главное это уметь правильно общаться и объяснять. (В тексте говориться что вы владелец канала Wylsacom и хотите сделать рекламу для китайца , если он отправит товар бесплатно. И добавляйте фотографию статистики канала ).
3) Китаец соглашается. Вы оформляете посылку что бы у неё был статус в ожидании платежа и он снижает вас цену до 0.1 $ .


Текст :
Hello, dear friend!
I'm a YouTube blogger (6,380,000 subscribers), I have a great offer for you , now in Russia it is very fashionable to run contests for big and cool prizes , at the expense of sponsorship, I want to offer you sponsorship. Could you cooperate with me? I promise you a good promotion:) you send me a cool product that I would give the winner of our joint competition , the mandatory rule is to make an order in your store for any amount!  https://www.youtube.com/user/Wylsacom (не реклама) 
We have a section "Aliexpress brain from China", we are looking for new interesting products on Aliexpress , I will make a competition with you, at least 6500 of my subscribers will order goods from you, I will choose any product, we will agree on a price and will cooperate on favorable terms for you and for me . I am ready to listen to your proposal. Be sure to start the contest prize-your product must be in our office
With respect.
You can decide which product will be most interesting to my friends, the steeper and more expensive - the more orders you will have. 6 500 orders will be accurate, maybe more!Do you agree ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Создать...